Cu-Feed
04.09.2020
88

Cu-Feed ?

Cu-Feed Açıklaması :
Cu-Feed
Tamamen suda çözünebilen özel organik kopleks bağlar bulunan bir üründür içerisinde organik şelatlayıcı madde içerir. Sistematik yapıda bir bakır olup bitkilere hem yapraktan hem de kökten uygulama yapılabilir. (Çift taraflı taşıma)
Organik özellikli olup organik tarımda kullanıma uygundur. Özellikle kalıntı riski olmadığı için ihracata gönderilen tüm ürün gruplarında kullanılabilir. Bitki üzerinde leke ve kalıntı yapmadığı için karışık desende dikimi yapılan meyve bahçelerinde (bahçe içerisinde karışık dikilen zeytin, şeftali, inci, kiraz vs.) rahatlıkla kullanılabilir (leke yapmaz). Bitki içerisine kısa bi sürede tamamı emildiği için yağmurlarla yıkanıp gitme riski yoktur. Sistematik özelliği etkisini artıran en önemli unsurdur. Uygulandığı bitkilerde stres oluşturmaz .
Tüm bitki gruplarına her dönemde rahatlıkla uygulanabilir. Çiçeklenme döneminde zarar vermez. Bitkiyi besler, (Klorofil sentezinde yer alır, protein ve vitaminlerin oluşmasını sağlar, bitkide yavaş büyümeyi engeller, fungus ve bakterilere karşı etkilidir.) korur ve direnç verir.
Tek başına kullanılması tavsiye edilir.

Ürün Özellikleri 

 

 

 
Ürün Görselleri

Ürün Sertifikaları

 

Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  BeyazKar Tarım
  BeyazKar Tarım
  Merhaba ?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  tr Turkish