Hakkımızda

150b1427df261261787ce2a8477c7e52BeyazKar Şirketi 2015 yılında Burdur Söğüt ilçesinde 30,000 metrekarelik alanda sera inşaatı ile tarım sektörüne atılmıştır. Tarım sektörüne yeni yatırım yapan firmamız özel sektör olarak ilk domates üretimiyle başlamıştır. Sektörde yenilikçi ve lider bir firma olma hedefiyle Türkiye genelinde faaliyetlerini sürdüren %100 Türk iştirakli bir tarım firmasıdır.

BeyazKar Tarım, en iyi, en sağlıklı, en kaliteli ürünleri üretip uluslararası pazarlara sunmak ve Türkiye’de tarım sektörünün dünya lideri konumuna gelmesi için çabalamaktadır.

Kısa süre içerisinde Burdur ili ve etrafında büyük ün yapan firmamız ilerleyen zaman içerisinde ismimizi Türkiye’ye ve Dünya’ya tanıtmak hedeflerimiz arasındadır. Ürünlerimizin kısa süre içerisinde kalitesini kanıtlayıp ilk ürünlerimizin bir kısmını yurtdışına ihraç etmiş bulunmaktayız. 2015 yılı içinde yeni başladığımız tarım sektöründe büyümek ve sektöre bizde destek olmak, üretimi kaliteli bir şekilde arttırmak ve yurtdışına ihraç edip ülke bütçesine destek olmak istiyoruz.

Ürünlerimiz, kapalı alanı 1500 metrekare olan ve bünyesinde iki adet soğuk hava deposu, konveyörlü işleme ünitesi bulunan paketleme binamızda paketlenmekte ve sevkiyata hazır hale getirilmektedir.

GLOBALGAP sertifikası ile insan sağlığına zararlı kimyasal, fiziksel ve mikrobiyolojik kalıntılar içermediği, çevreyi kirletmeden ve doğal dengeye zarar vermeden üretildiği, üretim sırasında, üretimle ilgili insanları veya diğer canlıları olumsuz olarak etkilemediği, üretim sırasında, tüketicinin bulunduğu ülkenin ve ürünün yetiştirildiği ülkenin tarım mevzuatına uygun işlemler yapıldığı belgeler. Ürünlerimizin kalitesi ve güvenilirliğini belgemek için GLOBALGAP sertifikasını alma süreci içinde olup şirketimizin bünyesine katmak için çabalamaktayız.